Výroba ohýbaného
sedacího nábytku
BUKOTEC s.r.o.
U vlečky 1541
Strážnice 696 62
tel.: 518 334 261
info@bukotec.cz
 

O fimě Bukotec - výroba židlí

Bukotec

Společnost BUKOTEC při svém vzniku v roce 1992 úspěšně navázala na výrobu ohýbaného sedacího nábytku z masivního dřeva ve Strážnici, která zde má svou tradici již řadu desetiletí.
Společnost BUKOTEC se prezentuje také na tuzemském trhu, a to prostřednictvím svých obchodních partnerů nebo provozovaným e-shopem Nabytek-24.cz.

Bukotec

K výrobě mnoha modelů používáme ohýbaný masivní buk. Použitím této tochnologie jsme schopni docílit velkého prohnutí opěradlových noh a tím pádem i vysokého sedacího komfortu. Masivní bukové hranolky ohýbáme tradiční technologií v páře.

Bukotec

Při výrobě židlí používáme tradiční a mnoha lety prověřený systém lepených čepů a dlab. Tento systém je natolik spolehlivý, že jsme schopni našim zákazníkům nabídnou i delší záruku, než zákonem stanovené 2 roky.
Naše výrobky jsou vhodné pro nasazení v profesionální gastronii.

Bukotec

Každý měsíc vyrábíme a expedujeme několik tisíc židlí. Toto je záruka toho, že každý zákazník si může zvolit z několika typů, potahových látek a barev moření. Židle na sklad nevyrábíme. Každá židle má své jméno a předem daného zákazníka. 

V případě zájmu je společnost Bukotec schopna ve velice krátké době zavést do výroby i nové modely žádané zákazníkem. O spokojenost zákazníků se stará obchodní oddělení, se kterým je rovněž možno si dohodnout i způsob dopravy objednaného zboží.

Aktuální informace

© Bukotec - výroba ohýbaného sedacího nábytku - 2008 | Webdesign ALMARA s.r.o. 2008