Výroba ohýbaného
sedacího nábytku
BUKOTEC s.r.o.
U vlečky 1541
Strážnice 696 62
tel.: 518 334 261
info@bukotec.cz
 

Židle jídelní

V kategorii Židle jídelní naleznete ucelenou nabídku sedacího nábyktu jako jsou židle čalouněné, dřevěné, kovové, zahradní nebo kompletní dětský sortiment nábytku.

Bukotec

Židle dřevěné čalouněné jsou ergonomicky velmi pohodlné. Jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. K čalounění je použito velmi kvalitních potahových látek. Samostatnou kategorii potom tvoří židle celočalouněné, v dnešní době velmi oblíbené.

Bukotec

V této kategorii naleznete židle s dřevěným sedákem. Většinou se jedná o židle vaborené z ohýbaného bukového masivního dřeva.

Bukotec

Stále více oblíbený sedací taburet lze použít i jako sedací kostku. Tyto taburety lze použít místo žídlí nebo křesel. Taburety se vyrábí buď jako sedací kostky, nebo jako taburety s viditelnýma dřevýnýma nožičkama. Tyto lze mořit do různých barev.

Bukotec

V kategorii kovové konferenční židle jsou uvedeny pouze vybrané modely ze široké nabídkykterou naleznete v našem ehsupu Nabytek-24.cz.

Bukotec

Dětské židle a stoly jsou vyrobeny z bukového masivu a uspokojily již mnoho zákazníků. Použité mořidla a laky jsou certifikované a vyhovují hygienickým předpisům pro použití u dětí a mládeže. Zajímavé jsou kombinace pastelových barev a přírodního buku.

Bukotec

Barva moření

U všech židlí si můžete zvolit z 12 odstínů moření dřeva z naší standardní nabídky. Navíc si zákazník může za příplatek zvolit barvu moření dle dodaného vzorku.

Potahové látky

Všechny židle je možno čalounit jakoukoliv potahovou látkou. Jejich přehled naleznete v hlavní kategorii Potahové látky.

Aktuální informace

© Bukotec - výroba ohýbaného sedacího nábytku - 2008 | Webdesign ALMARA s.r.o. 2008