Výroba ohýbaného
sedacího nábytku
BUKOTEC s.r.o.
U vlečky 1541
Strážnice 696 62
tel.: 518 334 261
info@bukotec.cz
 

Jak pečovat o výrobky

Na této stránce naleznete pár užitečných rad, jak správně pečovat o výrobky. Ještě více prodloužíte jejich životnost.

Bukotec

Náš dřevěný nábytek je vyroben z masivního buku. Povrch je mořený do barvy podle výběru a lakovaný transparentním lakem. Veškeré laky a mořidla  jsou vodou ředitelné a odpovídají nejnovějším standardům v oblasti životního prostředí.

Barevné provedení ( barva moření ) se může vzhledem k rozdílným strukturám materiálů lišit. Proto výslovně negarantuje barevný soulad u jednotlivých výrobků, zejména pokud se jedná o kombinaci výrobků různých modelů.

Prosíme, abyste zakoupený nábytek nevystavovali přímému slunečnímu svitu. Působením slunečního záření dochází k oxidaci povrchu a ten mění lehce svou barvu. V případě, že jste si zakoupili výrobek v surovém stavu ( nelakovaný ), doporučujeme jej před následnou povrchovou úpravou kompletně obrousit nebo opracovat tak, aby byly odstraněny případné skvrny, které jsou způsobeny působením denního světla při skladování.

Bukotec

Na vybrané modely židlí a barových židli nabízíme 3-letou záruku na konstrukční pevnost kostry židle. Toto je umožněno proto, že při výrobě je použito tradičních výrobních postupů, jako je spojování pomocí čepů a dlab, jejich lepení a někdy dodatečné sešroubování.  Tyto všechny operace provádějí školení pracovníci s mnohaletou zkušeností. Většina židlí je proto dodávána v již smontovaném stavu.

Tato 3-letá záruka však nikterak neopravňuje zákazníky nedbát pravidel pro úměrné používání věci. Zejména s ohledem na prostory ve kterých je věc používána, frekvence a způsob užívání.  Zákazník - kupující vždy ručí za to, že si vybral model s vědomím, kde a jakým způsobem bude užíván.

Bukotec

V každém případě doporučujeme zákazníkům, aby si před uvedením do provozu zkontrolovali dotažení všech šroubků ( jsou-li použity ) a potom pravidelně každých 6 měsíců provozu. Doporučujeme zákazníkům také použití podlahových kluzáků,  často se tak předejde poškrábání podlahové krytiny.

Bukotec

Tyto kolečka se nesmí v žádném případě montovat úderem kladiva, nýbrž zatlačením rukou nebo s použitím gumového kladivka. Při použití hrubé síly může dojít k nezvratnému poškození uchycení koleček.

Bukotec

Pokud je Váš nábytek čalouněný textilní koženkou  (syntetickou kůží), pak doporučujeme pravidelnou údržbu této koženky standardními přípravky pro čistění těchto materiálů. Četnost čištění je závislá na frekvenci a způsobu používání těchto výrobků, stejně jako na prostředí, kde je výrobek používán. Čištění pouze čistou vodou není dostačující. Koženku, kterou nabízíme pro čalounění našich výrobků, nakupujeme pouze v souladu s EU standardy a má svůj původ v EU. Koženka se vyznačuje dlouhou životností, přesto je nutné ji chránit před přímým slunečním svitem. Pouze takto si zachová povrch koženky svůj přírodní vzhled a vlastnosti. 

Aktuální informace

© Bukotec - výroba ohýbaného sedacího nábytku - 2008 | Webdesign ALMARA s.r.o. 2008