Výroba ohýbaného
sedacího nábytku
BUKOTEC s.r.o.
U vlečky 1541
Strážnice 696 62
tel.: 518 334 261
info@bukotec.cz
 

Sedací lavice restaurační boxy

Hledáte nábytek do restaurace? Dělicí sedací restaurační boxy? Lavice k sezení nebo sedačkové lavice? Náš modulární systém sedacích lavic a restauračních sedacích boxů TOPIC nabízí nekonečnou flexibilitu a variabilitu při sestavování do ucelených sestav.

Bukotec

Sedací restaurační boxy TOPIC leze sestavovat do různých tvarů. Využitím různých výšek a modulů vznikají zajímavé sestavy. Sedací modulární oddělovací systém TOPIC lze sestavovat do nekonečných řad podél stěn vašeho restauračního zařízení.

Jednotlivé výšky lze libovolně kombinovat ze všech stran. Výšky, provedení a konstrukce jednotlivých elementů na sebe navzájem navazují.

Bukotec

Jednotlivé moduly jsou řešené jako samostatné díly. Každý díl obsahuje sokl z DTD laminované dekorem buk přírodní, ořech tmavý nebo černou barvou. Sokly mají odnímatelné přední dviřka na suchý zip, které mohou být využity jako odkládací prostor pro málo potřebné předměty ve vaší provozovně.

Bukotec

Pro snadnou a bezproblémovou údržbu jsou přední dvířka opatřena plastovou elastickou lištou. Tato lišta utěsňuje uzavíratelný prostor pod sedákem a zabraňuje vniknutí a styku s vlhkostí při úrdžbě a čištění podlahy. Celý sokl je postaven na plastových kluzácích.

Bukotec

Každé opěradlo je ergonomicky tvarované a při sednutí na lavici pocítíte úlevu v oblasti bederního prohnutí.  Takto tvarované opěradlo podepírá oblast bederní a přitom celá záda jsou ve styku s opěradlovou částí. Toto tvarování garantuje opravdu pohodlní sezení.

Bukotec

Jelikož jsme výrobci tohoto systému, můžeme našim zákazníkům nabídnout čalounění výrobku v mnoha barevných odstínech, jak z naší nabídky textilních koženek BRUNO, tak i třeba z potahových látek. Dřevěné sokly jsou standardně nabízeny ve třech barvách. Buk přírodní, ořech tmavý a barva černá.

Aktuální informace

© Bukotec - výroba ohýbaného sedacího nábytku - 2008 | Webdesign ALMARA s.r.o. 2008