Výroba ohýbaného
sedacího nábytku
BUKOTEC s.r.o.
U vlečky 1541
Strážnice 696 62
tel.: 518 334 261
info@bukotec.cz
 
KřeslaZpět

Křesla

V této kategorii nabízíme jak křesla relaxační, tak i křesla vhodná do obývacího pokoje. Tato křesla jsou vhodná i k použití v retauracích.

Bukotec

Celočalouněná křesla nabízí nevídaný komfort. Jejich sedací výška cca 48 cm je shodná se sedací výškou židle a lze je proto použít zejména k zařízení kaváren, cukráren, bister nebo restaurací. Vedle to, že je lze použít jako zařízení pro restaurace, najdou si své místo určitě i u Vás doma. Vstoupit do kategorie.

Bukotec

Čalouněná jídelní židle s dřevěnýma područkama může být použita i jako židle pro restaurace. Velmi vysoká úroveň zpracování vás určitě osloví. Tyto židle jsou vítaným doplňkem pro jídelní sestavy a sety, kde je možné zvýraznit dominantní postavení uživatele tohoto křesílka. Vstoupit do kategorie.

Bukotec

Čalouněná lavice nebo taburet je v současné době velmi populárním doplňkem pro vytvoření přátelské atmostféry ve Vaší restauraci. Zejména sedací kostka se vyrábí v mnoha zozměrech a tvarech. Tyto taburety lze použít jako nábytek pro restaurace a zároveň jako restaurační židle. Své uplatnění však najdou i v domácnostech. Vstoupit do kategorie.

Bukotec

V této kategorii tedy naleznete širokou nabídku čalouněných křesel. Důležité je, že tyto křesílka je možné používat jak v domácnostech tak díky sedací výšce 48 cm i v restauracích, kavárnách bistrech nebo hotelových prostorách.

Stejně jako u židlí, tak i u kategorie křesla, si můžete zvolit jak barvu moření dřeva, tak i potahovou látku.

Neuspokojila Vás nabídka potahových látek?
Vyrobíme Vám křesílka z Vámi dodadé látky. Zeptejte se našich pracovníků na spotřebu potahových látek na jednotlivé modely.

Tel: +420 518 334 649
E-mail: info@bukotec.cz

Aktuální informace

© Bukotec - výroba ohýbaného sedacího nábytku - 2008 | Webdesign ALMARA s.r.o. 2008